Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували в обласному центрі (Відео)

Пам’ять Героїв Небесної сотні вшанували в обласному центрі.

Сьогодні – роковини розстрілу майданівців у центрі Києва під час Революції Гідності

Містяни зібралися на головній площі міста. Спершу поклали квіти до пам’ятної дошки Герою України Віктору Чміленку, який загинув від кулі снайпера, намагаючись врятувати пораненого майданівця. Потому присутні провели мітинг в пам’ять про Героїв Небесної Сотні. На великому екрані на площі транслювали хроніку подій Революції та фрагменти з фільму «Чміль».

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Як повідомляли Новини Кіровоградщини, сьогодні і в Бобринецькому районі вшанували пам'ять Героя-земляка Віктора Чміленка.

Вшанування

Пам’ять Героїв Небесної сотні вшанували у Кропивницькому. Сьогодні – роковини розстрілу демонстрантів у центрі Києва під час Революції Гідності. О 5-й вечора містяни зібралися на головній площі міста. Спершу поклали квіти до пам’ятної дошки Герою України Віктору Чміленку. Нагадаю, він загинув від кулі снайпера, намагаючись врятувати пораненого майданівця. Потому присутні провели мітинг в пам’ять про Героїв Небесної Сотні. На великому екрані на площі транслювали хроніку подій Революції та фрагменти з фільму "Чміль".

Posted by Канал "Кіровоград" on Tuesday, 20 February 2018

Відео каналу «Кіровоград».

Фото: Сектору комунікації поліції області.