На Кіровоградщині у День закоханих побралися 59 пар (ФОТО)

У рамках акції «Кохання поза часом», запровадженого Мін'юстом, на території Кіровоградської області 14 лютого 27 пар подали заяви на державну реєстрацію шлюбу і 59 пар одружилися.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГТУЮ в області.

«У 2017 році на День закоханих взяли шлюб 49 пар. Натомість цього року кількість бажаючих зареєструвати стосунки збільшилась. У результаті на Кіровоградщині 47 пар одружилися  за звичайною процедурою, а ще 12 пар взяли участь у проекті „Шлюб за добу“. Приємно відзначити, що 14 лютого, окрім реєстрацій шлюбу, закохані брали участь також і в публічних освідченнях в коханні під час проведення урочистих заручин і обрядах ювілейних весіль. Це свідчить, що ще залишились справжні романтики, які притримуються автентичних українських традицій і готові на рішучі кроки», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Нагадаємо, вчора, 14 лютого, відділи ДРАЦС в обласному центрі, Світловодську, Олександрії та Знам'янці у рамках акції «Кохання поза часом» працювали в продовженому режимі й приймали закоханих до півночі. Проект був започаткований за ініціативи Мін'юсту й поширився на всю Україну.