Корейська компанія планує виготовляти дрони спільно з Кіровоградською льотною академією

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів зустріч з делегацією корейських бізнес компаній, яку представляли Шин Мо Се – генеральний директор компанії «SafeusDrone Co., Inc.», що спеціалізується на виробництві дронів, та Парк Ду Хьок — президент IТ- компанії «Software Factory».

Під час зустрічі обговорили питання подальшого співробітництва Кіровоградщини з Республікою Корея на міжрегіональному рівні, повідомили Новини Кіровоградщини в ОДА.

Шин Мо Се презентував здобутки компанії «SafeusDrone Co., Inc.», яка нині займається розробкою чотирьох різновидів дронів. Серед них – пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для оприскування полів, та апарати, що можуть застосовувати енергетики для перевірки справності високовольтних ліній електропередач і усунення виявлених недоліків. Використання цих пристроїв дасть змогу значно економити фінансовий ресурс і раціональніше використовувати робочу силу.

Представники корейської делегації заявили про свій намір у майбутньому виготовляти ці дрони спільно із фахівцями Кіровоградської льотної академії НАУ.