Кіровоградська госпітальна рада спланувала свою роботу на 2018 рік

В обласному центрі відбулось друге засідання госпітальної ради під головуванням начальника управління охорони здоров'я Оксани Макарук.

Під час засідання було розглянуто низку організаційних питань щодо подальшої роботи ради, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

— Робота для нас зовсім нова, питань по діяльності госпітальної ради та госпітального округу більше, ніж відповідей, — зазначила у вступному слові Оксана Макарук. — На жаль, немає в кого запозичувати досвід. Я прошу працювати спільно, аби обрати правильний шлях розвитку, який приведе до якісних для наших пацієнтів результату.

Голова госпітальної ради Кропивницького госпітального округу додала, що у засіданнях також братимуть участь громадські активісти: лікар Оксана Кашуба, представник обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Констянтин Данильченко, представниця ГО «Серце матері», що об'єднує родини дітей з інвалідністю, Марина Дяченко та член коаліції громадських організацій міста «Рада експертів» Володимир Бочаров-Туз. Останній погодився взяти на себе повноваження секретаря госпітальної ради. За словами Оксани Макарук, представники громадських організацій матимуть право дорадчого голосу.

Порядок денний засідання містив наступні питання:

— ознайомлення зі змінами в нормативно-правовому регулюванні діяльності госпітальних рад;

— розгляд проекту положення госпітальної ради;

— затвердження механізмів комунікації між членами ради, які є представниками десяти районів області, що увійшли до складу госпітального округу;

— затвердження графіку засідань госпітальної ради госпітального округу на 2018 рік.

Під час засідання було вирішено, що рада збиратиметься один раз на місяць. Також заплановано проведення виїзних засідань у райони, мета яких — вивчити ситуацію із розвитком галузі на територіях у складі округу.

Усі рішення госпітальної ради та результати її роботи відображатимуться у розділі «Кропивницький госпітальний округ” на офіційному сайті управління охорони здоров'я Міської ради.