45 пар планують одружитися на Кіровоградщині у День закоханих

14 лютого у Кіровоградській області мають намір офіційно зареєструвати свої стосунки 45 пар.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГТУЮ в області.

Згідно офіційних даних, більшість наречених завчасно подали заяви на державну реєстрацію стосунків, щоб одружитися безпосередньо в День закоханих. Відтак за звичайною процедурою цього року одружаться 39 пар, за пришвидшеною у рамках проекту «Шлюб за добу» – 6 пар.

«Фактична кількість бажаючих одружитися 14 лютого ще може зрости, адже всі ті, хто не встиг завчасно подати заяву на державну реєстрацію шлюбу, поки мають можливість зареєструвати стосунки за пришвидшеною процедурою на території обласного центру та Олександрії», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Нагадаємо, у середу, 14 лютого, відділи ДРАЦС в обласному центрі, Світловодську, Олександрії та Знам’янці долучаться до всеукраїнської акції «Кохання поза часом», ініційованої Мін’юстом, і працюватимуть у продовженому режимі з 08:00 до 24:00. Завдяки цьому всі бажаючі зможуть подати заяву на державну реєстрацію шлюбу, урочисто заручитися, одружитися чи провести обряд ювілейного весілля у будь-який зручний для них момент.