В Олександрії розробляють генеральний план

В Олександрії розпочали розроблення проекту внесення змін до генерального плану. Представники територіальної громади міста можуть взяти участь у підготовці пропозицій, які прийматимуться до 1 березня 2018 року.

Відповідну інформацію оприлюднив офіційний сайт Олександрійської міськради, повідомляють «Олександрійські новини».

Рішення про внесення змін до генплану міська рада прийняла 27 жовтня. Замовником робіт визначене управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

Міська рада пропонує територіальній громаді міста взяти активну участь у підготовці пропозицій для розробки генерального плану міста.

«Відповідним уповноваженим підрозділам органів виконавчої влади, підприємствам, установам та організаціям необхідно забезпечити підготовку вихідних даних для розроблення генерального плану.

Згідно вимог чинного законодавства пропозиції фізичних та юридичних осіб для розробки генерального плану міста повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил та приймаються у письмовому вигляді до 1 березня 2018 року», — зазначається в повідомленні.

У міській раді обіцяють, що всі пропозиції будуть опрацьовані та, у разі їх відповідності вимогам чинного законодавства, відображені у містобудівній документації, яка буде розміщена на офіційному сайті для обговорення.

Пропозиції можна подавати до управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25), тел. 7-23-43, електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.