В обласному центрі попрощалися із загиблими в Кабулі земляками (Відео)

Сьогодні, 25 січня, в останню путь провели інженера з обслуговування повітряних суден Валерія Кардаша та стюардесу Катерину Пасенчук.

На прощання з інженером Валерієм Кардашем, в Будинок культури «Авіатор», прийшли більше сотні людей, йдеться в сюжеті каналу «Кіровоград». 

Прийшли родичі, друзі, колеги по роботі та представники Льотної академії, в якій він певний час працював. В Афганістані Валерій Кардаш працював за контрактом, забезпечував внутрішні рейси.

Зі стюардесою Катериною Пасенчук прощалися в Кафедральному соборі. Їй було тридцять років. Знайомі згадують її як активну, веселу та життєрадісну .

Нагадаємо, 20 січня у Кабулі терористи з угрупування «Талібан» вчинили атаку на готель  «Інтерконтиненталь». Загинули два співробітники авіакомпанії «УРГА» — інженер з технічного обслуговування повітряних суден електро- , радіо та іншого обладнання Кардаш Валерій та командир повітряного судна Дикий Олександр. Його поховають в Луганську, звідки він родом.

Катерина Пасенчук працювала в авіакомпанії „Українські крила”.

Прощання із загиблими

У Кропивницькому сьогодні попрощалися із загиблими у Кабулі земляками. В останню путь проводжали інженера з обслуговування повітряних суден Валерія Кардаша, та стюардесу Катерину Пасенчук. Третього загиблого жителя Кропивницького Олександра Дикого, поховають в Луганську, звідки він родом. Вони стали жертвами теракту, що стався 20 січня у Кабулі. У зв’язку з трагедією сьогодні у місті оголосили день жалоби.

Posted by Канал "Кіровоград" on Thursday, 25 January 2018