У Панчевому збудують нову амбулаторію

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На Новомиргородщині нову амбулаторію збудують у селі Панчеве.

Про це повідомляється на сайті Новомиргородської РДА.

Головним критерієм будівництва амбулаторії саме тут є географічне розташування населеного пункту, адже отримувати медичну допомогу в Пенчевській амбулаторії зможуть і жителі найближчих сіл.

Медичний заклад буде забезпечений належним обладнанням та службовим транспортом. Згідно з проектом, амбулаторія займатиме площу 260 м. кв. та земельну ділянку 0,5 га. На території також буде службове житло та гараж для медичного транспорту.

З метою визначення місця розташування амбулаторії та обговорення ряду технічних моментів голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор та начальник КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Криворучко здійснили робочу поїздку до села Панчеве. Керівники району спільно з сільським головою Володимиром Боськом визначили місце розташування майбутньої амбулаторії, а також обговорили технічні деталі майбутнього будівництва з депутатами сільської ради і членами виконкому. Голова райдержадміністрації підкреслив, що всі роботи проводяться за кошти Державного бюджету, з бюджету сільської ради необхідно лиш залучити кошти на розробку детального плану території – це близько 55 тис. грн.

Роботи заплановано провести в найкоротші терміни, аби вже в цьому році перші пацієнти мали змогу відвідати новий медичний заклад. Олександр Сенченко також відзначив, що районна влада докладе зусиль і для того, аби в новому медичному закладі працював кваліфікований лікар.