У Бобринці стартував краєзнавчий проект

Сьогодні, 17 січня, в районній дитячій бібліотеці відбулася презентація культурно-туристичного буклету “Живописна, музична та театральна Мар’янівка” в рамках проекту “Мандруємо земним раєм, степовим Бобринецький краєм!”.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі Бобринецької райдержадміністрації.

Проект покликаний увібрати в себе інформації про кожну із територій Бобринецького району, а саме про історію, традиції, визначні місця і уродженців кожної з сільських рад Бобринеччини.

Сьогодні ж відбулася презентація першого буклету “Живописна, музична та театральна Мар’янівка”, яка містить у собі відповідні інформації про культурні та природні особливості Мар’янівської сільської ради.

Відвідали тематичний краєзнавчий захід працівники сфери культури та представники від органів влади та місцевого самоврядування району.

Після завершення презентації всі учасники заходу отримали тематичні буклети.
Найближчим часом відбудеться презентація нових краєзнавчих буклетів про історичні особливості двох наступних сільських рад району. Розроблення названих буклетів вже завершено і йде підготовка до їх друку. Останнім та реалізацією краєзнавчого проекту в цілому займаються: відділ культури та туризму райдержадміністрації й районна громадська організація “Мистецька Бобринеччина”.