Рідкісні рукописи та стародруки демонструють в обласному центрі (Відео)

Рідкісні рукописи та стародруки 16-18 століть демонструють в обласній бібліотеці імені Чижевського.

У книгозбірні можна побачити Євангеліє, Біблію та видання на релігійну тематику, надруковані у типографіях Львівського братства та Почаївської Лаври, йдеться в сюжеті „День за днем”.

До бібліотеки видання потрапили у 1994 році з колекції Олександра Ільїна. За життя колекціонер зібрав чимало цінних книг, картин, старовинних ікон, скульптур. Після його смерті усе передали державі. Востаннє стародавні рукописи показували три роки тому, тепер містяни знову можуть переглянути ці раритети.

Раритетні книги

Рідкісні рукописи та стародруки 16 — 18 століть побачити можна у бібліотеці Чижевського. Євангеліє, Біблія та видання на релігійну тематику надруковані у типографіях Львівського братства та Почаївської Лаври. До обласної книгозбірні потрапили у 1994 році з колекції Олександра Ільїна. За життя колекціонер зібрав чимало цінних книг, картин , старовинних ікон, скульптур. Після його смерті усе було передано державі. Востаннє стародавні рукописи показували три роки тому, тепер містяни знову можуть переглянути ці раритети.

Posted by Канал "Кіровоград" on Tuesday, 23 January 2018