Райкович попросив визначитися, хто відповідатиме за прибирання зупинок у Кіровограді

Погодні умови дозволяють завершити у Кіровограді прибирання проїжджої частини доріг, узбічч, тротуарів, газонів — всього, що не встигли вичистити восени.
Таке завдання поставив міський голова Андрій Райкович комунальним службам міста під час апаратної наради сьогодні, 15 січня, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

— Ми вивезли багато листя, сміття, але не скрізь і не все, — відзначив міський голова. — Тому не дозволяйте собі розслабитися і активно, а, головне, систематично чистіть підбордюрну частину, особливо біля зупинок громадського транспорту.

Окрему увагу комунальників очільник міста звернув на необхідність підтримання належної чистоти і порядку на автобусних зупинках.

— Потрібно вже визначитись, хто відповідатиме за всі зупинки у місті, а не лише в центрі. Там більш-менш порядок, — наголосив Андрій Райкович. — Відпрацюйте графіки прибирання. Скільки можна про це говорити публічно?! Невже це велика проблема — вибудувати систему прибирання зупинок? Залучати і двірників з ЖЕО. Крім того, у нас також немає якісного і систематичного прибирання тротуарів вздовж магістральних доріг. Цю проблему теж необхідно закрити.

Управління розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення, у свою чергу, має ще раз звернутися до всіх власників торговельних об’єктів і закладів громадського харчування щодо наведення порядку на прилеглих територіях.