Наступного тижня в обласному центрі розпочнеться конкурс серед перевізників

Перший конкурс на здійснення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в обласному центрі відбудеться 18 січня.

Про це повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун, інформують Новини Кіровоградщини.

За його словами, конкурс для перевізників має відбутися не пізніше, ніж за три місяці до завершення дії договорів на перевезення пасажирів. Та оскільки договори з підприємствами-перевізниками були укладені у різний час, то і конкурсів буде два. Проведення другого запланували на кінець березня — початок квітня.

Суттєвими умовами для перемоги у конкурсі на перевезення пасажирів залишаються наявність системи GPS в автобусах, належне утримання підприємством кінцевих зупинок, тактовна поведінка водіїв та відповідний санітарний стан транспортних засобів.

— Всі питання, які мали місце при укладанні угод з перевізниками у 2013 році, будуть враховані і при проведенні конкурсу у 2018 році, — зазначив Олександр Вергун. — Відповідно до законодавства організатори конкурсу можуть вносити додаткові умови. Та основною умовою для перевізників-претендентів залишається наявність системи GPS в автобусах. Якщо підприємство подасть на конкурс автотранспорт без системи навігації, його буде або не допущено до участі у конкурсі, або угоду укладуть на 1 рік.

 

За матеріалами сайту міськради.