Головні завдання на 2018 рік окреслили в ОДА

Під час наради голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка з керівниками територій було озвучено основні завдання на 2018 рік.

Пріоритети у галузях інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю окреслив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Серед основних завдань на 2018 рік в галузі інформаційної діяльності – завершення реформування комунальних газет. Зокрема, це стосується Вільшанського, Гайворонського, Долинського, Знам'янського, Кіровоградського, Компаніївського, Маловисківського, Новоархангельського, Новгородківського, Олександрійського, Онуфріївського, Світловодського Устинівського районів та міст Кропивницький і Знам'янка.

У сфері комунікацій з громадськістю серед пріоритетних напрямів роботи Сергій Коваленко назвав забезпечення належної підтримки сімей загиблих учасників АТО. З метою налагодження координації роботи щодо надання допомоги таким сім’ям пропонується започаткувати в області соціальну акцію «Пам’ятаймо. Підтримуймо. Допомагаймо». Акція передбачає закріплення за кожною сім’єю медичного та соціального працівника, працівника сільської (селищної, міської) ради, представника місцевого соціально відповідального бізнесу, волонтерів. Кожен закріплений галузевий працівник повинен знати проблеми, потреби кожної такої сім’ї, здійснювати постійний контроль за станом вирішення даних потреб. Посадовець доручив управлінню комунікацій з громадськістю ОДА зустрітися з представниками родин загиблих та спільно розробити механізм такої взаємодії для територій.