Фотовиставка «Світлини за життя» пройде в Кропивницькому

В обласному центрі готується фотовиставка «Світлини за життя» з подальшим продажем робіт на благодійному аукціоні.

Зібрані кошти спрямують на променеву терапію для онкохворого Святослава Мордюха, повідомила Новинам Кіровоградщини волонтерка Вікторія Семененко.

Організатори виставки – фотограф Леся Присяжна та МБФ «Янгол життя». Свої роботи представлять близько двадцяти фотохудожників. Картини виконані у різних техніках та різних стилях. Відібрані фотографії продадуть на благодійному аукціоні.

— Наразі виявили бажання долучитися до благодійного заходу близько десяти фотографів, які надіслали на розгляд по декілька робіт. На виставку відберуться лише найкращі. Вони будуть надруковані на якісному матеріалі та оригінально представлені для відвідувачів. Наша мета – показати не лише талант фотохудожників, а й долучитися до благодійності, бути корисним своєю творчістю, — розповідає організатор фотовиставки Леся Присяжна.

У Святослава Мордюха складний діагноз: «Нейроектодермальна пухлина». Рік тому у хлопчика з’явилося важке дихання, батьки звернулися за консультацією до лікаря. Під язичком у хлопчика була велика гематома, але через кілька днів вона зникла. А потім пухлина з’явилася знову, розміром майже у 4 см… Лікарі її видалили і відправили на гістологію, звідки отримали болісний і неочікуваний результат — злоякісна пухлина дна порожнини рота. Наступна операція була у київській лікарні Охматдит, де видалили залишки пухлини і видозмінений лімфовузол.

Святославу, який проживає у селі Ротмістрівка Смілянського району Черкаської області, лікарі призначили курс променевої терапії. Зараз хлопчик знаходиться у Кіровоградській обласній дитячій лікарні, він підопічний МБФ «Янгол життя». Один сеанс променевої терапії коштує 3900 грн. Всього призначили 25 сеансів. На сьогоднішінй день МБФ «Янгол життя» оплатив 20 сеансів і має борг в 44 446 грн. До того ж, ще неоплаченими залишаються 5 сеансів, а це — 19500 грн.

Стежити за перебігом подій можна у групі «Світлини за життя».