Автопарк трьох лікарень обласного центру поповнився новими санітарними автомобілями (ФОТО)

Автопарк трьох лікувальних закладів обласного центру поповнився новими санітарними автомобілями.

Ключі від автівок вручали головним лікарям на площі перед міськрадою, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на управління охорони здоров'я міськради.

Чотири санавтомобілі на базі Citroen Jumper придбали за кошти державної цільової субвенції на соціально-економічний розвиток територій та співфінансування міського бюджету напередодні нового року. На поновлення автопарку витратили близько 8,7 млн грн, з яких 252 тисяч грн – кошти міського бюджету.

Ключі від двох реанімобілів вартістю по майже 2,5 млн грн вручили міському пологовому будинку та лікарні швидкої медичної допомоги. Ще два автомобіля швидкої допомоги спільною вартістю майже 3,4 млн грн отримала Центральна міська лікарня.

Автомобілі оснащені обладнанням іноземного та вітчизняного виробництва, необхідним для надання екстреної медичної допомоги при транспортуванні хворих. У комлектації автівок є сучасні апарати штучної вентиляції легень, пульсоксиметри для вимірювання насичення крові киснем, багатоканальні електрокардіографи та дефібрилятори, сучасні медичні вакуумні ноші та матраци для імобілізації при транспортуванні хворих, шприцеві насоси для нагріву розчинів та вливання їх під тиском, апарати для вимірювання цукру крові, санітарні сумки для надання невідкладної медичної допомоги, монітори пацієнтів та інше.

Автомобілі використовуватимуться закладами для штатних потреб і не виїжджатимуть на виклики населення, як карети швидкої медичної допомоги.