15-річному хлопцю потрібна допомога у боротьбі з пухлиною (ФОТО)

15-річному жителю обласного центру Олександру Міхеєву терміново потрібна операція для видалення пухлини мозку.

Родина не має коштів для лікування, повідомила сестра хлопця Оксана Міхеєва на своїй сторінці в мережі Фейсбук, інформують Новини Кіровоградщини.

«На даний момент у Сашка парез (неврологічний синдром, зниження сили, обумовлене ураженням рухового шляху нервової системи) всієї правої сторони, в тому числі і особи. Висновки лікарів жахливі, пухлина мозку, розміром в 2 сантиметри, яка знаходиться відразу в трьох частинах: лобовій, тім'яній і скроневій. Навколо пухлини великий набряк, який погіршує ситуацію. Нейрохірург в дитячій лікарні відправляє нас до Києва, так як потрібна операція. Прошу всіх небайдужих, ціна операції і лікування 120 тисяч гривень, і це лише початок. Для нашої сім'ї ця сума просто непідйомна, адже в 2013 році від ракупомертато, а у вересні 2017 року нашій мамі, Міхеєвій (Бондар) Людмилі Григорівні поставили діагноз рак. Вона пройшла курс, який включав в себе чотири хіміотерапії і 10 січня її прооперували”, — написала Оксана Міхеєва.

Номер картки мами (Приватбанк) 5168 7573 3340 0200 — Міхєєва Людмила Григорівна. Номер телефону для зв'язку 0668459606 Міхєєва Ксенія Віталіївна (сестра).