В обласному центрі господар покинув хворого собаку під огорожею «бімовців» (Відео)

В обласному центрі господар старого і хворого вівчара залишив разом із будкою під огорожею організації захисту тварин «БІМ».

Таким вчинком волонтери були шоковані, йдеться в сюжеті каналу „Кіровоград”.

Біля покинутої собаки господар залишив записку такого змісту:

«Здрастуйте! Мене звати Рой. Мій господар хоче, щоб я жив і не хоче, щоб мене приспали. Мені дуже важко, я хворію. У мене болять вуха, мене вкусив кліщ, і ще очі. Будьте людьми, спробуйте мені допомогти. Відв’язувати мене не треба – я втечу назад і мій господар мене приспить, а я хочу жити».

На вигляд собаці 7-8років. Пес у занедбаному стані та із проблемами зі здоров’ям. Волонтери говорять, якби собаку вчасно лікували, то хвороби пройшли б швидко. Собака перші дні перебував у шоковому стані, ні на людей, ні на їжу він не реагував.

Ветеринар оглянув Роя та підтвердив його захворювання. Наразі лікування розпочали. Тривалість буде не менше місяця, потім повторні аналізи і, враховуючи запущеність захворювань, скоріш за все, лікування продовжать. Ліки дорогі, тому кожен може допомогти, перерахувавши кошти на номер картки Приватбанку: 4731 2191 0010 0704 — Дорош Катерина Геннадіївна.

Покинутий пес

«Мене звати Рой. Не відв»язуйте мене — я втечу і мій господар мене приспить...». У Кропивницькому господар покинув свого собаку разом із запискою такого змісту. Старого і хворого вівчара господар залишив разом із будкою під огорожею організації захисту тварин «БІМ»

Posted by Канал "Кіровоград" on Tuesday, 26 December 2017