Турецька компанія готова будувати сонячні електростанції на Кіровоградщині

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Коломійцев зустрівся із представниками компаній «Атлас Реньюебл Енерджи», «Атмосфера-Інжинірінг», «Енерджи Девелопмент Юкрейн» та АТ «Енісолар» (Туреччина) для обговорення можливості будівництва на території області сонячних електростанцій.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Як зазначив Андрій Коломійцев, в області достатньо вільних майданчиків для впровадження проектів з альтернативної енергетики.

"Сьогодні альтернативна енергетика є одним із пріоритетів розвитку області, — підкреслив посадовець.

За його словами, на території області функціонують 11 сонячних електростанцій і ближчим часом планується збудувати іще 8. «Ми не зупиняємося на цьому, адже у нас є достатньо вільних площ для розташування сонячних електростанцій», — підкреслив Андрій Коломійцев. Він наголосив, що обласна влада налаштована на конструктивний діалог та співпрацю з інвесторами, забезпечивши максимальне спрощення дозвільних процедур та відсутність бюрократичних перепон.

Представники турецької компанії висловили готовність реалізувати на території Кіровоградщини чотири проекти у сфері сонячної енергетики, зокрема в Олександрійському та Новоархангельському районах. Під кожен проект реєструватиметься окреме підприємство, що забезпечить території робочі місця, додаткові податки та підтримку соціальної інфраструктури населеного пункту.

Свої наміри сторони зафіксували у відповідному Меморандумі, який був підписаний під час зустрічі.