Сергій Глондар та Олександр Коріньков були першими у списках на обмін, але бойовики їх не віддали (Відео)

Поки вся країна раділа за 74-ох визволених з полону бойовиків українців, перед екранами телевізорів плакали кілька жінок: одночасно від радості за звільнених і від розпачу, бо середи тих, кого обміняли, не було їхніх рідних.

Бійці третього полку спецпризначення Сергій Глондар та Олександр Коріньков у полоні вже майже три роки, йдеться в сюжеті ТСН.

Вони завжди були першими у списках на обмін. У Ганнусі Глондар у дитсадочку сьогодні ранок. Дворічна донька спецпризначенця, яку чоловік бачив лише по телевізору, відмовляється від солодкого подарунка. Вона все ще чекає, що її обійме найдорожчий тато.

«Дізналась, що я їду на Київ, одразу почала плакать. Я тоді як я приїхала вона мені каже, «мамо, а що Дід Мороз нам подарунка не буде – тата?» Кажу: «ні, доць, не буде», і вона почала плакати», — розповідає дружина Сергія.

Їхні надії розбилися напередодні обміну. Тоді родичів трьох військових викликали в адміністрацію президента, і там повідомили, що у списках їхніх рідних немає.

«Вони завжди були першими у списку, але, на жаль, нашого дива не сталося. Сказали нам, що, на жаль, їх не віддають. Причини конкретної нам не назвали. Не віддають…», — додає жінка.

Сергій Глондар та Олександр Коріньков опинилися у полоні у лютому 2015 – спецпризначенці виводили колони української армії з Дебальцевого і потрапили у ворожу засідку. Відтоді їхні рідні, волонтери і небайдужі містяни невтомно борються за звільнення військових. В акціях на підтримку заручників розвідників беруть тисячі людей. Вчорашня звістка про неповернення шокувала Кропивницький.

Сергій Глондар та Олександр Коріньков досі у Макіївській колонії. Тим часом дружини і сестра обох чоловіків кажуть, що руки не опускатимуть. Сподіваються, другий етап обміну, про який вже заговорили високопосадовці, буде вже незабаром.

«Нам було важко… Але можу сказати одне, що ми сповнені рішучості, сповнені надії. Наш президент нам обіцяв, що він зробить все для звільнення кадрових військових з полону. Він говорив про те, що Україна своїх не кидає і раз це слова президента, це його імідж і щиро сподіваємося, і надіємося на те, що він виконає свою обіцянку», — каже дружина військового.

Звільнені із полону військові, яких тримали в камерах разом із Сергієм Глондарем і Олександром Коріньковим, вже зателефонували їхнім рідним і повідомили, що хлопці мужньо тримаються і закликають своїх жінок не впадати у розпач та чекати на швидку зустріч.

Як повідомляли Новини Кіровоградщини, з полону повернувся боєць 56-ї бригади зі Знам’янки Олексiй Кушпiль.