Олександрійські копи менш ніж за годину розшукали хлопчика, який загубився

Працівники поліції встановили місцезнаходження 4-річної дитини, яку батько залишив на автовокзалі під наглядом малознайомого чоловіка.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Повідомлення про зникнення хлопчика надійшло до Олександрійського відділу поліції 21 грудня близько опівдня. Правоохоронці негайно виїхали на місце пригоди.

Як з’ясувалося, 38-річний житель одного з населених пунктів, поки дружини не було вдома, разом із 4-річним сином поїхав у справах в Олександрію. На автовокзалі чоловік познайомився з громадянином, під нагляд якого ненадовго залишив свою дитину. Через кілька хвилин він повернувся, але сина не знайшов і тому зателефонував до поліції.

«До заходів, пов’язаних із пошуками хлопчика, було залучено максимальну кількість особового складу поліції. Дитину вдалося знайти неподалік місця, де вона зникла. Малого помітили працівники одного з торговельних закладів і забрали його до приміщення, аби погрівся», — розповів начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

Із батьком поліцейські провели профілактичну бесіду та склали стосовно нього протокол за невиконання обов'язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП).

Правоохоронці пересвідчилися, що з дитиною все гаразд і прийняли рішення до повернення додому мами хлопчика, передати його бабусі, яка приїхала у місто, дізнавшись про подію.