«Олександрія» розійшлася з «Динамо» з нульовим результатом

Сьогодні, 10 грудня, на КСК «Ніка» відбувся останній матч в році. «Олександрія» приймала київське «Динамо» і завершила гру сухою нічиєю — 0:0.

Команди грали під проливним дощем, пише «Моя Олександрія».

Станом на середину першого тайму на стадіон прийшло 1513 глядачів, повідомили в клубі.

«Олександрія» була налаштована на перемогу. Підопічні Володимира Шарана грали добре, створили приблизно стільки ж гольових моментів, як і Динамо, але продавити суперника не вийшло. З результатом 0:0 команди отримали по одному очку.

Після 19-го туру в чемпіонаті настала перерва до середини лютого. У лютому-березні «Олександрію» чекає ще три гри в першому етапі. Ці три гри — останній шанс для «Олександрії» завоювати місце в першій шістці чемпіонату, інакше другу половину чемпіонату доведеться провести зі слабкими командами.

Згідно з офіційними правилами, в чемпіонаті бере участь 12 команд і проходить він в два етапи: на першому етапі команди грають в два кола, після чого їх поділяють на дві групи по шість команд. У першій шістці визначаються переможець чемпіонату, а також учасники Ліги чемпіонів і Ліги Європи, а в другій — два невдахи, які відправляться в першу лігу. Потрапити в першу шістку «Олександрія» ще може, якщо станеться диво — тобто буде безперервно вигравати, а конкуренти при цьому — програвати.

Нагадаємо, гроші за квитки з матчу «Олександрія» — «Динамо» будуть перераховані на лікування восьмирічної Софії Скубій з села Звенигородки.