На Кіровоградщині зареєстрували 11 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності фіскальних органів

Протягом січня – листопада 2017 року проведено 510 профілактичних заходів (лекцій, виступів, бесід) в структурних підрозділах ГУ ДФС у Кіровоградській області щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

Про це Новини Кіровоградщини поінформували у відділі внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області.

Крім того, з початку цього року проведено 81 перевірку відносно посадових осіб податкової та митної служби області. За наслідками проведених службових розслідувань і перевірок внесено 20 подань про притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень.

За матеріалами відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області складено 6 протоколів за скоєння правопорушень пов’язаних з корупцією. До правоохоронних органів направлено 16 матеріалів перевірок та зареєстровано 11 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності.

За 11 місяців цього року отримано 28 відомостей про порушення митного законодавства, за результатами перевірок яких було розпочате кримінальне провадження та складено 5 протоколів.

Крім того, за участю співробітників відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Кіровоградській області викриваються факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання. За результатами роботи у цьому напрямку з початку цього року до державного бюджету донараховано понад 0,8 млн грн – за порушення у податковій сфері та понад  1,6 млн грн –  у митній.

Нагадуємо телефон антикорупційного сервісу «Пульс» — 0 800-501-007. Лінія працює цілодобово.