Кузьменко попросив силовиків дати оцінку діям «Кіровоградгазу»

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації прокоментував ситуацію з приводу врегулювання проблемної ситуації із відключенням теплогенеруючих підприємств обласного центру.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

«Вдячний Прем’єр-Міністру, Віце-прем'єр Міністру, а також міському голові за швидку реакцію та врегулювання проблеми з газопостачанням теплогенеруючих підприємств міста», — підкреслив Сергій Кузьменко. «Нам вдалося отримати номінацію для комунального підприємства і заспокоїти „гарячі голови“, які вирішили, що міський бюджет має відповідати за комерційні борги підприємства, яке орендується приватною особою».

Голова ОДА висловив впевненість, що «Нафтогаз» разом із підприємцем знайдуть спільну мову і механізм здійснення фінансових розрахунків.

«Нікому не дозволю дестабілізовувати ситуацію як в області, так і в обласному центрі. Реакція буде швидкою і на найвищому рівні», — попередив усіх Сергій Кузьменко та принагідно звернувся до правоохоронних органів з проханням дати оцінку діям, що призвели до відключення від газопостачання теплопостачальних підприємств обласного центру.