Кращих енергетиків відзначили у Кіровограді

Своє професійне свято працівники енергетики та електротехнічної промисловості України щорічно відзначають 22 грудня.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Фахівці цієї галузі з усієї області зібрались на святкування в академічному обласному українському музично-драматичному театр імені М. Л. Кропивницького. До привітань долучився і міський голова Андрій Райкович. Очільник міста визнав роботу енергетиків надзвичайно необхідною і важливою в сучасному світі.

— Я і сам за професією електрик, я працював за цією спеціальністю, тож добре розумію специфіку цієї роботи. Я знаю, що розвивати промисловий, економічний потенціал нашого міста, будь – якої території без надійної енергетичної бази неможливо, – наголосив під час вітальної промови Андрій Райкович — Наше місто потребує значних змін і оновлення житлово — комунального господарства. Кропивничани прагнуть жити у комфортному, затишному місті, з освітленими вулицями, в теплих і світлих будинках. Тому без вашої участі нам не обійтись. І ми розраховуємо на прозоре і надійне партнерство, на ваше розуміння і підтримку.

Від імені міської ради та виконавчого комітету міської ради міста Андрій Райкович вручив кращим представникам професії грамоти та подяки за сумлінну працю.