Грамоти та подяки отримали працівники органів місцевого самоврядування області (ФОТО)

«Дякую місцевим радам Кіровоградщини за партнерство, порозуміння і державницьку позицію», – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час урочистостей, що відбулися в обласному центрі з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

На святкування до академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького було запрошено голів та депутатів обласної, районних, селищних та сільських рад, а також представників виконкомів і працівників апаратів.

Вітаючи учасників зібрання з професійним святом, очільник облдержадміністрації зауважив, що незважаючи на політичні перипетії, органи місцевого самоврядування злагоджено співпрацюють з органами державної влади в інтересах своїх громад. «Цінуйте довіру людей, яка у вас сьогодні є», – підкреслив Сергій Кузьменко.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що в державі успішно впроваджується масштабна реформа місцевого самоврядування. «Створення спроможних об'єднаних територіальних громад, зміни в галузях освіти та охорони здоров'я – сьогодні усе це на марші. Ми повинні провести цю реформу разом з вами. Впровадження змін розпочато успішно і на сьогодні в області у цьому питанні вже багато зроблено».

Насамкінець очільник облдержадміністрації побажав представникам місцевого самоврядування успіхів, а також виважених рішень і дій в інтересах громад.

Разом з головою облради Олександром Чорноіваненком Сергій Кузьменко вручив кращим представникам органів місцевого самоврядування грамоти, подяки та цінні подарунки. Після закінчення урочистостей артисти та художні колективи області привітали запрошених святковим концертом.