До 100-річчя від Дня народження Сухомлинського реконструюють Павлиську школу (ФОТО)

Під час робочої поїздки до Онуфріївського району голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав НВК «Павлиська ЗОШ І – ІІІ ступенів – ліцей імені В.О. Сухомлинського».

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Нагадаємо, що у 2018-му році виконується 100 років від дня народження українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського. Павлиш тісно пов'язаний з його ім’ям. Тривалий час він викладав у місцевій школі, був її директором, став всесвітньо відомим науковцем, який залишив по собі велику педагогічну спадщину.

Сергій Кузьменко відзначив, що для Кіровоградщини 100-річчя Василя Сухомлинського є знаковою подією. Павлиш прийматиме багатьох гостей, у тому числі із-за кордону. Тож організація пам'ятних заходів має пройти на найвищому рівні.

Голова облдержадміністрації завітав до музею видатного педагога. Він відзначив, що заклад дійсно потребує певної реконструкції, але наголосив, що при проведенні відповідних робіт першочергова увага має бути приділена збереженню автентичності. Сергій Кузьменко поставив завдання перед керівниками профільних департаментів облдержадміністрації спільно із фахівцями музейної справи та педагогічними працівниками оперативно відпрацювати усі деталі щодо його реконструкції. Голова облдержадміністрації також оглянув шкільні класи, відвідав спортивну залу та оглянув територію навчально-виховного комплексу.

Він відзначив, що школа у Павлиші є повноцінним навчальним закладом, у якому вчиться більше 400 дітей. Попри те, що ця школа має давні педагогічні традиції, на сьогодні вона потребує сучасної спортивної зали, шкільної їдальні та нових класних кімнат. – Сьогодні ми визначали, де на території школи необхідно збудувати новий навчальний корпус, що технологічно включатиме усі елементи, які повинні бути у сучасній школі. У Павлиші має бути сучасна опорна школа, де діти отримуватимуть якісні знання і почуватимуться комфортно, – відзначив голова облдержадміністрації.