У Кіровограді шукатимуть студентів для безкоштовного навчання у Великобританії

У Кіровоградському інституті комерції відбудеться конкурс на безкоштовне навчання у Великобританії.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили організатори заходу.

Школярі Кіровоградщини 15-16 років можуть стати щасливими володарями стипендії Ельворті-HMC на безкоштовне навчання в Великобританії протягом одного року. Конкурс проводиться традиційно на базі Кіровоградського інституту комерції і адмініструється Радою Асоціації Директорів приватних шкіл Великобританії (НМС).

Стипендія Ельворті-НМС була заснована в 2007 році з ініціативи Майкла Кларксона Уебба — онука Роберта Ельворті, як продовження відомого проекту — стипендії ім. Ельворті, яка надавала можливість кіровоградським школярам вчитися в престижній приватній англійській школі Чігвелл в графстві Ессекс.

Переможці конкурсу Ельворті-НМС розподіляються по школах Великобританії, які мають високий рівень наукових, спортивних і культурних досягнень.

Стипендія покриває повну вартість навчання, харчування та проживання у Великобританії. Проект НМС також надає кожному стипендіату певну суму на додаткові витрати, наприклад, для участі в культурних і туристичних заходах.

Більше 50 кіровоградських школярів вже стали стипендіатами програми Ельворті-НМС і змогли безкоштовно навчатися в британських школах протягом одного навчального року.

Конкурс проводиться в три етапи. Це лексико-граматичний тест на знання англійської мови; написання твору англійською мовою на задану тему, і найголовніше — інтерв'ю з представниками Робочої Групи НМС з Великобританії, під час якого оцінюються не тільки рівень володіння англійською мовою, а й уміння учня міркувати, аналізувати те, що відбувається навколо і його здатність адаптуватися до нової культури і нових правил. Також вітається наявність у конкурсанта будь-якого хобі. Документи на участь у конкурсі приймаються до 30 листопада, а переможці його стануть відомі вже на початку наступного року.

Заявки на участь у конкурсі приймаються за адресою: hmc.krop@gmail.com Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: 066-452-85-51 (Анастасія, куратор проекту).