Цьогоріч найбільший приріст доходів отримали районні бюджети

Найбільший приріст доходів мають районні бюджети.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Цей факт директор департаменту фінансів ОДА Сергій Шеремет пояснив значною питомою вагою податку на доходи фізичних осіб, який зростає більшими, ніж інші податки темпами. За його словами, при збільшенні доходів загального фонду порівняно з січнем-жовтнем 2016 року в цілому по області на 38,6% доходи районних бюджетів збільшилися на 52,7% (на 271 млн.грн.). В бюджетах ОТГ надходження збільшилися – на 37,5% (на 43,8 млн.грн.), міст обласного значення – на 35,4% (на 321,3 млн.грн.), в обласному бюджеті — на 41,2% (на 152,9 млн.грн.).

Сергій Шеремет відзначив серед лідерів з мобілізації податків і зборів до місцевих бюджетів у розрахунку на 1 жителя Соколівську ОТГ, а також Знам’янку та Петрівський район.

Найнижчі показники доходів загального фонду мають: Великоандрусівська ОТГ, Олександрія і Світловодськ, Гайворонський і Благовіщенський райони, у яких доходи на 1 жителя менше середнього показника по територіях області в межах 25 — 52%.

Цього року значно покращили свої позиції за цим показником Світловодський і Петрівський райони, у той же час зменшилися надходження на 1 жителя порівняно з середньообласним показником — у Бобринецькому, Вільшанському і Новомиргородському районах.