Освітні заклади освіти Гайворонського району промоніторили чиновники

Під час робочої поїздки до Гайворонського району перший заступник голови облдержадміністрації провів робочу нараду щодо виконання показників районного бюджету за десять місяців поточного року та використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Під час наради обговорили і питання розвитку освітньої галузі території.

У рамках робочої поїздки перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко відвідав низку навчальних закладів району. Зокрема, Гайворонську музичну школу, де за рахунок субвенції минулого року було проведено ремонтні роботи, а саме, встановлено нову систему опалення, енергозберігаючі вікна та металопластикові двері, підвісні стелі, побудовано внутрішній туалет. За кошти цьогорічної субвенції тут планують також утеплити фасад та встановити два нових котли.

В Гайворонському НВО №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Сергій Коваленко ознайомився з ходом навчального процесу, оглянув класні кімнати, шкільну їдальню, стадіон, на якому за рахунок бюджетних коштів заплановано облаштувати сучасний футбольний майданчик із штучним покриттям.

Того ж дня перший заступник голови облдержадміністрації відвідав Хащуватську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Заваллівську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів. У першому навчальному закладі за рахунок субвенції здійснюється капітальний ремонт спортивної зали, в іншому – за рахунок коштів районного бюджету завершено реконструкцію центрального входу.