«Нафтогаз» спільно з кіровоградськими чиновниками готує проект оптимізації опалення

В обласному центрі існує 92 житлових будинки, послуги з централізованого опалення у яких отримують власники однієї-двох квартир.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час Дня депутата, повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

— Необхідність подавати теплоносій до будинків з одиничними абонентами значно здорожчує вартість централізованого теплопостачання, – відзначив Олександр Мосін. – Економічно доцільним було б від’єднання таких квартир від мереж з облаштуванням автономної системи опалення.

Враховуючи, що більшість з власників таких помешкань, а їх близько 240, є людьми малозабезпеченими, міська влада спільно з НАК «Нафтогаз Україна» ініціювала спільний проект, реалізація якого дозволить вирішити проблему.

Планується, що, у разі прийняття міською радою відповідного рішення, вартість встановлення в таких квартирах індивідуального опалення буде профінансована із трьох джерел: 50% — з міського бюджету, 35% — від НАК «Нафтогаз Україна» і 15% — від власників житла.