Лікарю-наркологу Голованівської ЦРЛ обрали запобіжний захід

Викритому на неправомірній вигоді лікарю-наркологу повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід

Прокуратура Кіровоградської області погодила повідомлення про підозру лікарю-наркологу Голованівської центральної лікарні, викритого на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди від працівників поліції.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, вказана особа підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України, тобто у одержанні особою, яка провадить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій, з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Крім того, за клопотанням слідчого, погодженого процесуальним прокурором, підозрюваному обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.
Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, лікаря-нарколога затримали 8 листопада 2017 року на робочому місці з речовими доказами злочину оперативниками внутрішньої безпеки НПУ та поліції Кіровоградської області. Гроші він вимагав від працівників місцевого відділу поліції за видачу медичних сертифікатів.