Ключі від квартири отримала сім'я медиків із Голованівська

Під час відкриття капітально відремонтованого поліклінічного відділення Голованівської ЦРЛ голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко вручив ключі від службової квартири родині молодих лікарів. Народний депутат Костянтин Яриніч вручив молодій родині сертифікат на новий холодильник.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Лікар-інтерн Олександр Ніколаєв працює у Голованівській ЦРЛ оториноларінгологом, його дружина Іванна – майбутній лікар-акушер, після закінчення інтернатури також працюватиме у цьому медичному закладі.

Сергій Кузьменко відзначив, що у медичній системі країни відбуваються кардинальні зміни і держава значну увагу приділяє тому, щоб медичні працівники почувалися соціально захищеними. «Фаховий лікар має бути вмотивованим, мати гарні умови на роботі, отримувати достойну зарплату, бути забезпеченим житлом. Така робота проводилася на Кіровоградщині раніше, і проводиться сьогодні. За чотири останніх роки 85 лікарів та 25 медичних працівників отримали власне житло на Кіровоградщині. У 2017-му році квартири отримали 11 медичних працівників», – повідомив голова облдержадміністрації.

На цьому місцева влада Голованівського району не планує зупинятися і надалі щороку коштами районного бюджету забезпечуватиме службовими квартирами лікарів та спеціалістів.

Сергій Кузьменко регулярно акцентує увагу місцевих органів влади на необхідності підтримки молодих лікарів, адже медичні заклади області недоукомплектовані фаховими спеціалістами. При цьому, значна частина працюючих лікарів — пенсіонери або передпенсійного віку.

Посадовець відзначив, що для того, щоб вирішити кадрові проблеми галузі необхідно, використовуючи всі можливості держави, створювати належні умови для лікарів. Також, важливим є залучення випускників шкіл до медичних вишив. «Ми зробили все, щоб у Кропивницькому розпочала роботу Філія Донецького медичного університету. Сьогодні область вже має студентів третього курсу, які через кілька років вийдуть дипломованими спеціалістами, і працюватимуть у лікарнях області», – відзначив Сергій Кузьменко.