Кіровоградців запрошують долучитися до галузевої сесії «Марафон можливостей для бізнесу»

Галузева сесія «Марафон можливостей для бізнесу» муніципального інвестиційного форуму в обласному центрі відбудеться 28 листопада 2017 року.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

Організатором Форуму, який триватиме у приміщенні ПАТ «НВП «Радій» ( вул. Академіка Тамма, 29), виступає міська рада у співпраці із обласним відділенням Українського союзу промисловців та підприємців та Громадським об’єднанням «Спілка підприємців Кіровоградської області».

Як повідомили в управлінні економіки міської ради, Форум має на меті зібрати разом представників місцевих та державних органів влади, неурядових організацій та бізнес-асоціацій, представників малого та середнього бізнесу, національних та міжнародних фінансових експертів, молодь та ЗМІ для обговорення актуальних питань в сфері підприємництва, а також презентувати найкращі фінансові можливості для започаткування та розвитку бізнесу.

Під час Форуму передбачено проведення:

дискусійної платформи : «Роль підприємництва у розвитку територій»;
практичної платформи: «Інструменти фінансової та технічної підтримки малого та середнього бізнесу».

До участі у Форумі запрошені представники міжнародних фінансових організацій та фондів, інвестиційних компаній, банківських установ, громадських організацій підприємців та бізнесових кіл.

Сесія є відкритою, участь у ній — безкоштовна після реєстрації на сайті міської ради за посиланням http://kr-rada.gov.ua/time-to-invest-forum.