Кіровоградська міськрада платитиме виключно за реально отримане тепло

Міська влада Кіровограда сплачуватиме рахунки виключно за реально надане тепло до об’єктів соціально – культурної сфери обласного центру.

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 06 листопада, повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

Очільник міста порадив керівникам підприємства ДП «Кіровоградтепло» реагувати на претензії ЖЕКів, представників бюджетної сфери, і вчасно а головне — якісно надавати тепло.

— Виконком пішов вам на зустріч — погодив тарифи. Ви що думаєте, нам легко погоджуватись на такі кроки?! Мені приємно слухати людські докори, чи терпіння моє без меж?! – відзначив міський голова. — Ви взяли зобов'язання — виконуйте їх! Інакше, і я сказав про це вашому керівникові, місто робитиме все можливе, щоб послідовно позбуватись цього ярма. У вас неякісне тепло, це халтура за великі гроші!

Міський голова повторно дав завдання всім керівникам виконавчих органів і комунальних служб складати акти, викликати спеціалістів із теплогенеруючих підприємств, якщо в помешканнях немає нормативного тепла. Бо платити, переконаний він, місто буде по факту.