Cуд амністував учасника АТО, який привіз додому вибухівку та боєприпаси

Новоукраїнський районний суд амністував учасника бойових дій, який привіз додому арсенал вибухових пристроїв і боєприпасів.

Про це пише «Новоукраїнська правда».

Спочатку суд визнав винуватим жителя Новоукраїнки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки, зі звільненням від відбуття покарання протягом однорічного іспитового строку. Потім на підставі Закону України «Про амністію в 2016 році» суд звільнив учасника бойових дій від призначеного покарання.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю та розкаївся в скоєному. Суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим.

Під час судового розгляду встановили, що на початку червня обвинувачений приїхав із місця проходження військової служби в Новоукраїнку у відпустку на своєму автомобілі. Він привіз вибухові пристрої та боєприпси. Сховав їх у гаражі, а саме: 6 гранат, 8 підривачів різних видів, 1 протипіхотну міну, 4 тротилові шашки, пластичну вибухову речовину, 8 електродетонаторів, 2 сигнальні міни, 2 димові гранати, 3 снаряди та набої до зброї різного калібру.