Бізнес-турнір «Стратегія фірми–2017» відбудеться в обласному центрі

В обласному центрі розпочалася реєстрація учасників бізнес-турніру «Стратегія фірми–2017».

До участі в турнірі запрошуються учні і студенти з усіх шкіл міста, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

Турнір влаштовують обласному центрі втретє. Цьогоріч він проводитися за багаторівневою схемою: для школярів відкриється учнівська ліга, для студентів ПТНЗ і ВНЗ — студентська ліга, для батьків з дітьми — сімейна ліга, а для вчителів і викладачів — ліга наставників.
У сімейній лізі результати участі батьків й учнів будуть сумуватися і до фіналу запрошуватимуться родинними командами. Для проходження у фінал необхідно стати як мінімум переможцем у своїй відбірковій групі.

У турнірі кожний зможете відчути себе у кріслі директора фірми та зрозуміти, як на практиці керувати великою компанією. Адже під час турніру в управління учаснику надається тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку у середовищі комп'ютерної програми — бізнес-симуляція ViAL+ .