Жителів обласного центру запрошують долучитися до флешмобу «Капелюха на вуха»

13 жовтня о 16:00 у тайм-клубі «Берлога» громадські активісти презентують соціальний відеоролик про паліативну допомогу та покажуть благодійний кінопоказ фільму «Саме час».

Про це Новини Кіровоградщини повідомила керівник соціального проекту «Кропивницький, #ЗнімайРожевіОкуляри» Вікторія Семененко.

— З нагоди Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги ми будемо говорити на важливу тему – про проблеми у паліативній допомозі. Ми працювали над створенням соціального відеоролика, у якому дві родички паліативних пацієнтів розкажуть про проблеми, з якими вони зіткнулися. Активісти нашої організації закликатимуть робити дієві кроки у покращенні надання паліативної допомоги пацієнтам у кіровоградському регіоні, — зазначила керівник соціального проекту «Кропивницький, #ЗнімайРожевіОкуляри», що реалізує Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», Вікторія Семененко.

Після презентації відбудеться благодійний кінопоказ фільму «Саме час». Вхід на заходи – безкоштовний, перепустка — капелюх.

— Цього року, як і минулого, у соціальних мережах проводитиметься міжнародний флешмоб «Капелюха на вуха» у підтримку невиліковно хворих дітей. Капелюх – це символ комфорту невиліковних дітей. Таким чином ми закликаємо жителів міста долучитися до флешмобу і підтримати невиліковних дітей. Протягом заходів буде працювати професійний фотограф. Крім того, діятимуть благодійні скриньки з метою збору коштів для тяжкохворих дітей. Запрошуємо всіх прийти і підтримати невиліковно хворих дітей та зробити свій благодійний внесок на ліки тим дітям, які борються з онкохворобою, — зауважує Вікторія Семененко.