Відділення Новгородківського ПТУ відкрили у Долинській школі

????????????????????????????????????

У Долинській урочисто відкрили відділення професійно-технічного училища №36 (смт Новгородка).

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Відділення функціонує на базі місцевої загальноосвітньої школи №1, зокрема орендовано третій поверх школи. Навчальний процес розпочався 1 вересня. У новоствореному відділенні можна здобути професію кухаря, слюсаря сільськогосподарської техніки та водія категорії «С». Усі учні виключно із Долинської.

Дещо «запізніла урочиста частина відкриття» обумовлена проведення певних ремонтних робіт і уже після їх завершення було прийнято рішення про відкриття.

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко відзначив, що розвиток професійно-технічної освіти є одним із пріоритетних напрямків. «Нинішній аналіз стану ринку праці свідчить, що є потреба кваліфікованих робітничих кадрів. А головне, що ми зобов'язані йти у ногу із часом і навчати молодь тих професій, які затребувані», відзначив він під час урочистого відкриття.

Наразі у Долинському відділенні навчаються майже 50 дітей. Директор професійно-технічного училища №36 Олег Вєтров зауважив, що заплановано відкриття ще додаткових груп чотирьох робітничих професій.