В Олександрії безробітна жінка на холоді жебракувала з травмованою 2-місячною дитиною

В Олександрії поліцейські разом із працівницею соціальних служб виявили жінку, яка на холоді жебракувала з двомісячним немовлям.

Встановити анкетні дані матері на місці поліцейським не вдалося, повідомили Новини Кіровоградщини в Секторі комунікації поліції області.

Жінка не мала при собі жодних документів, які б посвідчували її особу, або вказували б на те, що вона справді є біологічною матір’ю маляти. Дитина була на вулиці у легкому одязі. Тому працівники поліції відправили дитину на медичне обстеження. Під час огляду на тілі дівчинки виявили синці та травму ніжки у вигляді перелому пальця.

«За цим фактом працівники поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження». Дівчинку госпіталізували до дитячого відділення районної лікарні. Поліцейські встановили особу жінки, яка наражала на небезпеку маленьку доньку. Нею виявилася 39-річна непрацююча жителька Знам’янського району. За попередніми даними, до Олександрії прибула у своїх справах. Після госпіталізації 2-місячної Тетянки до лікарні, жінка перебувати з нею у закладі відмовилася і жодного разу потому її не навідувала", — розповів начальник поліції Кіровоградської області Сергій Кондрашенко.

Поки поліцейські очікують остаточних висновків медиків про ступінь тілесних ушкоджень та обставини їх отримання, працівники соціальних служб вирішують питання про поміщення дитини до притулку. Правоохоронці клопотатимуть про позбавлення жінки батьківських прав.