В ОДА презентували експозицію присвячену пам'яті загиблого в АТО Віктора Голого

????????????????????????????????????

В облдержадміністрації відкрилася виставка «Герої не вмирають»

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Виставка відкрилася до Дня захисника України та присвячена одній людині – нашому земляку, нащадку давнього козацького роду, справжньому захиснику України Віктору Голому.

У мирному житті він захоплювався українською історією, краєзнавством та археологією. Здобувши дві вищі освіти, історик за фахом, Віктор Голий працював на посаді методиста у краєзнавчому музеї міста Знам'янки. Він був щирим патріотом, тому, коли у 2014-му році на Сході України розпочався сепаратистський заколот, він одним із перших виявив бажання захищати державний суверенітет України, та вступив до 42-го батальйону територіальної оборони.

28 серпня 2014-го року колона з продовольством, яку Віктор Голий разом із бойовими побратимами супроводжував до міста Дебальцевого, потрапила у засідку, влаштовану російськими окупантами. До останньої хвилини бою українські воїни стримували наступаючого ворога, забезпечивши відхід колони та порятувавши інших людей. Похований Віктор Голий на рідній землі, у селі Плоскому Знам'янського району.

Пересувну виставку про народного Героя було створено у 2014-му році зусиллями працівників обласного художнього музею. В експозиції представлені фотографії, на яких відображені епізоди професійної діяльності, військової служби, а також сімейні світлини Віктора Голого.