У Кіровограді збільшили витрати на ремонт житлового флонду на 5,7 млн гривень

Міська рада збільшила на 5,7 мільйонів гривень фінансування ремонтів житлового фонду в обласному центрі.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

— Перевиконання міського бюджету від надходження податку на доходи фізичних осіб дозволило направити додаткові кошти на виконання ремонтів житлового фонду міста, — відзначила під час сесійного засідання начальник фінансового управління Любов Бочкова.

Додаткове фінансування отримають і працівники охорони здоров’я. За рахунок державної медичної субвенції на заробітну плату у міському бюджеті добавлено 4,5 мільйони гривень.

Депутати також внесли відповідні зміни до двох галузевих програм ЖКГ: Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста на 2017—2021 роки та Програми розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті на 2017—2021 роки.

У той же час, міська рада вирішила не знімати кошти з капітального ремонту однієї із найжвавіших транспортних магістралей Кропивницького – вулиці Короленка.

— Ми все ж розраховуємо, що тендер з визначення виконавця робіт по вулиці Короленка буде нарешті результативним і нам вдасться таки ще у цьому році виконати капітальний ремонт, — наголосив міський голова Андрій Райкович. – Для міста це надзвичайно важливо.

Міський голова також закликав весь депутатський корпус активно долучитися до контролю реалізації галузевих програм у сфері ЖКГ.

— Кожний депутат на своєму виборчому окрузі може проконтролювати, щоб час, який залишився був ефективно використаний для якісного виконання будівельних робіт, — підкреслив Андрій Райкович.