У Кіровограді визначили переможців військово-патріотичної гри «Захисник України»

У спортзалі інженерного коледжу ЦНТУ відбулися змагання учасників військово-патріотичної гри «Захисник України» серед студентських команд вищих навчальних закладів міста.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

У змаганнях, організованих спільними зусиллями відділу сім’ї та молоді міської ради, військовослужбовцями 3-го окремого полку спеціального призначення, колективом Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, громадською організацією «Центр оперативно-тактичної підготовки «Цитадель» та загоном швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України, взяли участь команди дев’яти вищих навчальних закладів обласного центру.

Учасники турніру перевіряли свої сили і уміння за шести напрямками: відповідали на запитання з історії Українського війська, підтягувалися і змагалися у спеціалізованій естафеті, демонстрували навички надання першої медичної допомоги, вдягали на швидкість індивідуальний захисний комплект, стріляли і вправлялися у збиранні-розбирання автомата та виконували вправи з метання ножів.

У підсумку змагаь перемогу святкували команди медичного коледжу імені Є.Й Мухіна, інженерного коледжу ЦНТІ та коледжу харчування та торгівлі.