У Кіровограді поліцейські влаштують комплексне відпрацювання Фортечного району

Поліцейські домовилися з представниками громади обласного центру про поглиблення співпраці.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Сьогодні у міськвиконкомі відбулася робоча зустріч начальника сектору дільничних офіцерів поліції Кропивницького відділу Олега Петрова з головами квартальних комітетів Фортечного району міста.

На початку заходу працівники поліції вислухали пропозиції та побажання громадян щодо подальшої взаємодії, підтримання правопорядку на територіях обслуговування і недопущення вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Усі питання були зафіксовані і відповідно вживатимуться заходи щодо їх реалізації.

Олег Вікторович наголосив, що співпраця з населенням є першочерговою у роботі дільничного офіцера. Дуже приємно, коли громадяни цінують роботу правоохоронців, розуміючи складнощі служби.

У свою чергу, голови квартальних комітетів зазначили, що між ними та дільничними є сумісна взаємодія та пообіцяли й надалі надавати правоохоронцям посильну допомогу і сприяння.

Крім того, головам квартальних комітетів було запропоновано розробити спільний графік прийому громадян на територіях обслуговування і найближчим часом провести комплексне відпрацювання території.

Наприкінці зустрічі, з метою інформування поліцейських про правопорушення, Олег Петров надав контактні телефони дільничних офіцерів і пообіцяв представникам громади й надалі оперативно реагувати на злочинні прояви та надавати жителям обласного центру фахову допомогу.