Співробітники податкової міліції з Кіровоградщини повернулися із зони АТО (ФОТО)

Відбулася чергова ротація співробітників податкової міліції, які виконують функції Державної фіскальної служби в зоні проведення АТО.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у ГУ ДФС в області.

До Головного управління ДФС в області із зони антитерористичної операції, за ротацією, повернулися 5 співробітників оперативного управління.

Працівники податкової міліції, за власним бажанням, несли службу в складі зведеного підрозділу податкової міліції ДФС України, на контрольних пунктах в’їзду/виїзду на межі Луганської області, упереджуючи незаконне переміщення товарів через «умовний» кордон на сході країни.

Під час урочистої зустрічі, яка відбулася 24 жовтня, в.о. начальника ДФС у Кіровоградській області  Сергій Тертичний висловив слова подяки колегам за стійкість та мужність, проявлену під час виконання службових обов’язків, внесок у захист економічної безпеки країни, та вручив грамоти ГУ ДФС в області.

Податкові міліціонери, які повернулися після небезпечної служби, отримають законну відпустку, після чого повернуться для проходження служби на попередні місця роботи.