Поліція з’ясовує обставини самогубства АТОвця з Компаніївського району

Працівники поліції Кіровоградщини проводять перевірку обставин самогубства жителя Компаніївського району.

Про це Новини Кіровоградщини повідомили в Секторі комунікації поліції області.

Нагадаємо, пригода сталася 19 вересня. Чоловік разом зі своєю цивільною дружиною разом відпочивали у сусідів, де між ними стався конфлікт.

„Під час слідчих дій, проведених у присутності слідків, чоловік підтвердив факт нанесення своїй 38-річній цивільній дружині низки ударів, від яких вона знепритомніла. Серед ночі він начебто підводився з ліжка і бачив жінку на підлозі, однак припускав, що вона просто спить. На ранок вирішив покликати на допомогу сусідів та медичного працівника. Однак наявні тілесні ушкодження виявилися тяжкими. Жінку терміново госпіталізували до лікарні. У даний час вона перебуває у відділенні інтенсивної терапії, пережила оперативне втручання та лишається без свідомості. За матеріалами досудового розслідування у цьому кримінальному проваджені чоловік перебував в статусі підозрюваного. За свідченнями рідних потерпілої, конфлікти між подружжям відбувалися часто, адже обидва зловживали алкогольними напоями. Жінка на словах неодноразово скаржилася на насилля з боку цивільного чоловіка, однак йти з родини не хотіла, оскільки, за її поясненням, намагалася зберегти сім’ю, — йдеться в повідомленні.

За фактом самогубства чоловіка проводиться розслідування.

„За інформацією щодо начебто неправомірних дій з боку поліцейських керівництвом Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області ініційовано проведення службового розслідування. На час його проведення начальника Компаніївського відділу поліції відсторонено від посади. Матеріали службового розслідування направлять у прокуратуру для ухвалення рішення” – зазначили в Секторі комунікації поліції області.

Як повідомлялося раніше, в Компаніївці учасники ветеранських організацій АТО влаштували пікет під райвідділом поліції. Вони обвинувачують слідчих відділу у побитті та доведенні до самогубства їх побратима Олексія Сніжка із села Червона Слобода