Опалювальний сезон у Кіровограді орієнтовно розпочнеться 17 жовтня

Виконавчий комітет міської ради визначився із початком опалювального сезону в обласному центрі.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської міськради.

Відповідно до прийнятого сьогодні, 12 жовтня, рішення, опалювальний сезон 2017—2018 року у Кіровограді розпочнеться, якщо середньодобова температура повітря впродовж трьох діб поспіль не перевищуватиме вісім градусів тепла.

Як повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, за даними обласного центру з гідрометеорології температура повітря 8 С і нижче прогнозується із 14 по 16 жовтня. Таким чином, вже 17 жовтня теплогенеруючі підприємства міста мають подати тепло до житлового фонду та об’єктів соціально-культурної сфери.

Чи потрапить вчасно теплоносій до осель містян буде залежати від завтрашнього засідання в Кабінеті Міністрів України, де окремим питанням винесена ситуація з початком опалювального сезону.

— Ми постійно ведемо складні перемовини з Кабміном і НАК «Нафтогаз України» щодо отримання необхідних лімітів на газ для запуску котелень, — відзначив міський голова Андрій Райкович. – Цьогоріч умови подачі газу достатньо жорсткі. Міська рада погодила договір реструктуризації боргу комунального підприємства «Теплоенергетик» і передбачила кошти у міському бюджеті на 2017 рік для фінансових гарантій виконання зобов’язань підприємством у поточному році.