На Кіровоградщині силовики вчилися протистояти диверсійній групі (ФОТО)

Координаційна група Антитерористичного центру при УСБУ в області провела масштабне тактико-спеціальне навчання на базі Кременчуцької ГЕС.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-групі УСБУ в області.

У тренуваннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних сил України та органів місцевої влади та самоврядування.

В умовах, максимально наближених до реальних, силовики відпрацювали порядок спільних дій з пошуку та протидії диверсійній групі, яка намагалася здійснити теракт на Кременчуцькій ГЕС та вивести з ладу обладнання, яке забезпечує його діяльність.

Поставлені завдання з виявлення та знешкодження закладених вибухових пристроїв у місці масового скупчення людей та на об’єкті критичної інфраструктури регіону були успішно виконані.

На завершеному етапі тренувань керівництво та учасники антитерористичного навчання ретельно проаналізували кожну фазу операції, спроможність виважено оцінювати ситуацію та ефективність виконувати свої функції в екстремальних умовах терористичних загроз.