На Кіровоградщині на порушували митних правил на понад 1,5 млн гривень

Протягом січня-вересня 2017 року обласними митниками проведено 56 спільних заходів з правоохоронними органами Кіровоградської області. За їх результатами складено 56 протоколів про порушення митних правил на суму понад 1,5 млн гривень.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у ГУ ДФС в області.

За цей період до суду направлено 39 справ про порушення митних правил на суму понад 7,5 млн гривень. За результатами їх розгляду по п’яти справам застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 186,9 тис. грн, а також стягнуто понад 8 тис.грн штрафів.

Безпосередньо Кіровоградською митницею розглянуто 100 справ про порушення митних правил та накладено штрафів на суму понад 2 млн грн, з яких стягнуто 586,6 тис. гривень.

З початку цього року на підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, обласною митницею підготовлено 21 запит до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей розпочато провадження по 32 справам про порушення митних правил на загальну суму 7,1 млн гривень.

Довідково: протягом січня-вересня поточного року Кіровоградською митницею ДФС виявлено та направлено два повідомлення про кримінальні правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.358 КК України, а також порушено 144 справи про порушення митних правил на суму майже 9 млн. гривень.