На Кіровоградщині існує проблема з освоєнням фінансів на об'єктах будівництва

[ File # csp3333605, License # 3205601 ] Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php) (c) Can Stock Photo Inc. / kadmy

Сергій Кузьменко: Кожна копійка державних коштів має бути використана максимально ефективно, раціонально і за призначенням.

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час обговорення проектів у галузі будівництва, що нинішнього року реалізуються за рахунок коштів державного бюджету, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

За словами заступника начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Ігоря Царьова, на сьогодні в області таких проектів 47.

Управління є замовником будівництва та розпорядником бюджетних коштів на загальну суму майже 248 млн грн. Частка держави у зазначеному ресурсі складає більше 109 млн грн. Майже 63,6 млн грн – це кошти з державного фонду регіонального розвитку, а більше 45,8 млн грн – субвенції з державного бюджету на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку окремих територій.

Ігор Царьов відзначив, що сьогодні в області гостро стоїть проблема з освоєнням фінансового ресурсу на об’єктах будівництва. Тож, голова облдержадміністрації наголосив на необхідності підвищення ефективності використання державних коштів.

– На сьогодні держава створює необхідні умови для розвитку регіонів. З державного бюджету виділяються значні кошти на реалізацію різних програм, зокрема, на будівництво доріг та закладів соціальної сфери. Для того, щоб життя у містах і селах області змінилося на краще, кожна копійка державних коштів має бути використана максимально ефективно, раціонально і за призначенням, – наголосив Сергій Кузьменко.