Кіровоградцям пропонують «криваво» провести Хелловін

Жителів обласного центру запрошують провести Хелловін дійсно криваво і водночас корисно – взяти участь у донорській акції «До останньої краплини крові» з 30 жовтня по 3 листопада.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у регіональному осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».

– Ця акція – шоста хвиля донорської акції «Допомогти може кожен», яку ми проводимо вже другий рік поспіль. Продовжуємо проводити, адже потреба у донорській крові нікуди не зникає. А останнім часом почастішали заклики із проханням стати донором, але відгукуються на ці заклики про допомогу, а особливо, коли потрібна рідкісна група крові, – одиниці, – розповіла координаторка акції Маргарита Самойлова.

Взяти участь в акції вже зголосилися представники Центральноукраїнського педагогічного університету імені Винниченка, льотної академії, Донецького медичного університету, Асоціації молодих донорів України, Загону швидкого реагування Кіровоградської організації Червоного хреста України, Волонтерського руху першої допомоги, бійці третього окремого полку спецпризначення, Нацполіції області.

Акцію проводитимуть на двох локаціях – в обласній лікарні (просп. Університетський, 2/5) з 10:00 до 12:00 та на Станції переливання крові (вул. Преображенська, 80).

Аби долучитися до акції, треба заповнити анкету http://goo.gl/z2ZCaq

Детальна інформація за телефоном координатора: (095) 113-44-68 (Маргарита).